fin-tube heat exchanger RWT 1
fin-tube heat exchanger RWT 1
Číslo produktu: 5418600
943 €
(
1 132 €
Ceny vrátane DPH
)
Informácie o produkte
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Hmotnosť: | 7.50 kg |
|---|---|
| Kruh otvorov: | 420 mm |
| Prevádzková teplota: | 90 |
| Prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Priemer: | 110 mm |
| Pripojenie: | G 3/4" |
| Typ: | RWT 1 |
| Šírka: | 150 mm |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.