Storatherm Heat Mini H 200
Storatherm Heat Mini H 200
Číslo produktu: 7352570
638 €
(
16 688 €
Ceny vrátane DPH
)
Informácie o produkte
Storatherm Heat Mini H 200, Vyrovnávacia pamäť pre vykurovacie systémy, strieborná, 3 bar
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Brožúra o produkte: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
|---|---|
| Farba: | silver |
| Hmotnosť: | 25.50 kg |
| Leták k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/64a03975-9cb8-4ca8-9e74-b5849cc9eeb5/content?locale=de |
| Max. povolený prevádzkový tlak: | 3 bar |
| Menovitý výkon: | 199 l |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/41d89ef7-914b-4ba9-a606-5bc2abc2878d/content?locale=de |
| Pevnosť izolácie: | 100 mm |
| Počet rukávov: | 8 St. |
| Priemer: | 680 mm |
| Pripojenie: | G 1 1/2" |
| Rozmer v naklonenom stave cca: | 1395 mm |
| Straty pri udržiavaní tepla: | 59 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Typ: | H 200 |
| Typ izolácie: | foil jacket |
| Výška: | 1370 mm |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.