Storatherm Heat Mini H 100
Storatherm Heat Mini H 100
Číslo produktu: 7352550
430 €
(
11 718 €
Ceny vrátane DPH
)
Informácie o produkte
Storatherm Heat Mini H 100, akumulační zásobník pro topné systémy, šedá, 4 bar
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Brožúra o produkte: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
|---|---|
| Farba: | grey |
| Hmotnosť: | 22.35 kg |
| Leták k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/64a03975-9cb8-4ca8-9e74-b5849cc9eeb5/content?locale=de |
| Max. povolený prevádzkový tlak: | 4 bar |
| Menovitý výkon: | 106 l |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/db6b4847-1b62-4a58-90d3-2d39f863f2b8/content?locale=de |
| Pevnosť izolácie: | 35 mm |
| Počet rukávov: | 6 St. |
| Priemer: | 560 mm |
| Pripojenie: | G 1 1/2" |
| Rozmer v naklonenom stave cca: | 1032 mm |
| Straty pri udržiavaní tepla: | 49 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Typ: | H 100 |
| Typ izolácie: | EPP |
| Výška: | 893 mm |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.