Storatherm Heat HF 1500_C
Storatherm Heat HF 1500_C
Číslo produktu: 7839500
2 170 €
(
59 406 €
Ceny vrátane DPH
)
Informácie o produkte
Storatherm Heat HF 1500_C, vyrovnávací zásobník pre vykurovacie a chladiace systémy, strieborná, 6 bar
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Brožúra o produkte: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
|---|---|
| Farba: | silver |
| Hmotnosť: | 186.00 kg |
| Max. povolený prevádzkový tlak: | 6 bar |
| Menovitý výkon: | 1412 l |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/41d89ef7-914b-4ba9-a606-5bc2abc2878d/content?locale=de |
| Pevnosť izolácie: | 120 mm |
| Počet rukávov: | 9 St. |
| Prevádzková teplota: | 95 °C |
| Prevádzkový tlak: | 6 bar |
| Priemer: | 1240 mm |
| Pripojenie: | Rp 1 1/2" |
| Rozmer v naklonenom stave cca: | 2222 mm |
| Straty pri udržiavaní tepla: | 167 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Typ: | HF 1500_C |
| Typ izolácie: | foil jacket |
| Výška: | 2100 mm |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.