Storatherm Aqua Solar AF 300/2S_B
Storatherm Aqua Solar AF 300/2S_B
Číslo produktu: 7862500
1 498 €
(
40 996 €
Ceny vrátane DPH
)
Informácie o produkte
Storatherm Aqua Solar AF 300/2S_B, Solárny zásobník, strieborná, 10 bar
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Brožúra o produkte: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
|---|---|
| Farba: | silver |
| Heating surface top: | 0.80 m² |
| Hmotnosť: | 123.00 kg |
| Klasický koeficient NL: | 2.1 |
| Koeficient Solar NL: | 10.9 |
| Max. povolený prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Menovitý výkon: | 299 l |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/ef465a55-03e2-4c17-a366-eb4ff1461373/content?locale=de |
| Pevnosť izolácie: | 75 mm |
| Plocha(-y) na ohrev pripojenia: | R 1" |
| Prevádzková teplota: | 95 °C |
| Prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Priemer: | 650 mm |
| Pripojenie na rozvodnú sieť: | R 3/4" |
| Prípojka na pitnú vodu: | R 1" |
| Prípojka studenej/teplej vody: | R 1" |
| Prítok/spätný tok: | R 1" |
| Rozmer v naklonenom stave cca: | 1883 mm |
| Spodná vykurovacia plocha: | 1.55 m² |
| Straty pri udržiavaní tepla: | 62 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Trvalá prevádzková teplota výmenníka tepla: | 110 °C |
| Typ: | AF 300/2S_B |
| Typ izolácie: | foil jacket |
| Vlnitá rúrka s certifikovaným obsahom: | 6 l |
| Výmenník tepla s trvalým prevádzkovým tlakom: | 16 bar |
| Výška: | 1794 mm |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.