Storatherm Aqua Load AL 1000/R_C
Storatherm Aqua Load AL 1000/R_C
Číslo produktu: 7844700
3 688 €
(
107 540 €
Ceny vrátane DPH
)
Informácie o produkte
Storatherm Aqua Load AL 1000/R_C, nakladací zásobník s Fóliový plášť, biela, 10 bar
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Brožúra o produkte: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
|---|---|
| Farba: | white |
| Hmotnosť: | 242.00 kg |
| Hĺbka: | 1050 mm |
| Max. povolený prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Menovitý výkon: | 983 l |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/b4008c82-ded1-4229-a4b9-fe0a6c7999f2/content?locale=de |
| Pevnosť izolácie: | 100 mm |
| Prevádzková teplota: | 95 °C |
| Prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Priemer: | 1050 mm |
| Pripojenie na rozvodnú sieť: | R 1 1/4" |
| Pripojenie prietoku vykurovacieho systému: | R 2" |
| Prípojka na pitnú vodu: | R 2" |
| Prípojka studenej/teplej vody: | R 2" |
| Rozmer v naklonenom stave cca: | 2178 mm |
| Straty pri udržiavaní tepla: | 142 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Typ: | AL 1000/R_C |
| Typ izolácie: | foil jacket |
| Výška: | 2068 mm |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.