Storatherm Aqua Heat Pump AH 300/1_B
Storatherm Aqua Heat Pump AH 300/1_B
Číslo produktu: 7864000
1 534 €
(
41 974 €
Ceny vrátane DPH
)
Informácie o produkte
Storatherm Aqua Heat Pump AH 300/1_B, vysoce účinný zásobník, foliový plášť, PUR pěna, bílá, 10 bar
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Brožúra o produkte: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
|---|---|
| Farba: | white |
| Heating surface top: | 3.27 m² |
| Hmotnosť: | 139.00 kg |
| Hĺbka: | 700 mm |
| Klasický koeficient NL: | 13.3 |
| Max. povolený prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Menovitý výkon: | 279 l |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/8dff396c-be2d-496b-a986-307288b586f6/content?locale=de |
| Pevnosť izolácie: | 51.5 mm |
| Plocha(-y) na ohrev pripojenia: | G 1 1/4" |
| Prevádzková teplota: | 95 °C |
| Prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Priemer: | 700 mm |
| Pripojenie na rozvodnú sieť: | R 3/4" |
| Prípojka na pitnú vodu: | R 1" |
| Prípojka studenej/teplej vody: | R 1" |
| Prítok/spätný tok: | G 1 1/4" |
| Rozmer v naklonenom stave cca: | 1455 mm |
| Straty pri udržiavaní tepla: | 70 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Trvalá prevádzková teplota výmenníka tepla: | 110 °C |
| Typ: | AH 300/1_B |
| Typ izolácie: | foil jacket |
| Vlnitá rúrka s certifikovaným obsahom: | 23 l |
| Výmenník tepla s trvalým prevádzkovým tlakom: | 10 bar |
| Výška: | 1297 mm |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.