Storatherm Aqua Heat Pump AH 1000/1_C
Storatherm Aqua Heat Pump AH 1000/1_C
Číslo produktu: 7845900
4 840 €
(
132 568 €
Ceny vrátane DPH
)
Informácie o produkte
Storatherm Aqua Heat Pump AH 1000/1_C, vysoce účinný zásobník, foliový plášť, Polyesterové vlákenné rouno, bílá, 10 bar
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Brožúra o produkte: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
|---|---|
| Farba: | white |
| Heating surface top: | 9.20 m² |
| Hmotnosť: | 335.00 kg |
| Hĺbka: | 1050 mm |
| Klasický koeficient NL: | 59 |
| Max. povolený prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Menovitý výkon: | 902 l |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/8dff396c-be2d-496b-a986-307288b586f6/content?locale=de |
| Pevnosť izolácie: | 108 mm |
| Plocha(-y) na ohrev pripojenia: | R 1 1/4" |
| Prevádzková teplota: | 95 °C |
| Prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Priemer: | 1065 mm |
| Pripojenie na rozvodnú sieť: | R 3/4" |
| Prípojka na pitnú vodu: | R 1 1/4" |
| Prípojka studenej/teplej vody: | R 1 1/4" |
| Prítok/spätný tok: | R 1 1/4" |
| Rozmer v naklonenom stave cca: | 2188 mm |
| Straty pri udržiavaní tepla: | 140 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Trvalá prevádzková teplota výmenníka tepla: | 110 °C |
| Typ: | AH 1000/1_C |
| Typ izolácie: | foil jacket |
| Vlnitá rúrka s certifikovaným obsahom: | 64 l |
| Výmenník tepla s trvalým prevádzkovým tlakom: | 10 bar |
| Výška: | 2087 mm |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.