Storatherm Aqua Compact AC 250/1_B
Storatherm Aqua Compact AC 250/1_B
Číslo produktu: 7862900
1 446 €
(
39 536 €
Ceny vrátane DPH
)
Informácie o produkte
Storatherm Aqua Compact AC 250/1_B, kompaktný zásobník s Plechový plášť, ČISTÁ-pena, biela, 10 bar
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Brožúra o produkte: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
|---|---|
| Farba: | white |
| Heating surface top: | 0.87 m² |
| Hmotnosť: | 114.00 kg |
| Hĺbka: | 1125 mm |
| Klasický koeficient NL: | 7.6 |
| Max. povolený prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Menovitý výkon: | 241 l |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d303f45b-a9b9-49a0-a1ae-a9908c5336eb/content?locale=de |
| Pevnosť izolácie: | 21 mm |
| Plocha(-y) na ohrev pripojenia: | R 1" |
| Počet rukávov: | 1 St. |
| Prevádzková teplota: | 95 °C |
| Prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Pripojenie na rozvodnú sieť: | R 3/4" |
| Prípojka na pitnú vodu: | R 1" |
| Prípojka studenej/teplej vody: | R 1" |
| Prítok/spätný tok: | R 1" |
| Rozmer v naklonenom stave cca: | 1414 mm |
| Straty pri udržiavaní tepla: | 61 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Trvalá prevádzková teplota výmenníka tepla: | 110 °C |
| Typ: | AC 250/1_B |
| Typ izolácie: | steel sheet jacket |
| Vlnitá rúrka s certifikovaným obsahom: | 7 l |
| Výmenník tepla s trvalým prevádzkovým tlakom: | 10 bar |
| Výška: | 642 mm |
| Šírka: | 653 mm |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.