Storatherm Aqua AF 400/1M_B
Storatherm Aqua AF 400/1M_B
Číslo produktu: 7861400
1 802 €
(
49 288 €
Ceny vrátane DPH
)
Informácie o produkte
Storatherm Aqua AF 400/1M_B, zásobník pitné vody, foliový plášť, PUR pěna, stříbrná, 10 bar
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Brožúra o produkte: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
|---|---|
| Farba: | silver |
| Heating surface top: | 1.80 m² |
| Hmotnosť: | 137.00 kg |
| Klasický koeficient NL: | 14 |
| Max. povolený prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Menovitý výkon: | 384 l |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/8dff396c-be2d-496b-a986-307288b586f6/content?locale=de |
| Pevnosť izolácie: | 76.5 mm |
| Plocha(-y) na ohrev pripojenia: | R 1" |
| Prevádzková teplota: | 95 °C |
| Prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Priemer: | 750 mm |
| Pripojenie na rozvodnú sieť: | R 3/4" |
| Prípojka na pitnú vodu: | R 1" |
| Prípojka studenej/teplej vody: | R 1" |
| Prítok/spätný tok: | R 1" |
| Rozmer v naklonenom stave cca: | 1719 mm |
| Straty pri udržiavaní tepla: | 68 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Trvalá prevádzková teplota výmenníka tepla: | 110 °C |
| Typ: | AF 400/1M_B |
| Typ izolácie: | foil jacket |
| Vlnitá rúrka s certifikovaným obsahom: | 13 l |
| Výmenník tepla s trvalým prevádzkovým tlakom: | 16 bar |
| Výška: | 1631 mm |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.