Storatherm Aqua AF 150/1M_B
Storatherm Aqua AF 150/1M_B
Číslo produktu: 7861100
900 €
(
24 593 €
Ceny vrátane DPH
)
Informácie o produkte
Storatherm Aqua AF 150/1M_B, Zásobník s pitnou vodou s Fóliový plášť, ČISTÁ-pena, strieborná, 10 bar
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Brožúra o produkte: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
|---|---|
| Farba: | silver |
| Heating surface top: | 0.75 m² |
| Hmotnosť: | 47.20 kg |
| Klasický koeficient NL: | 3 |
| Max. povolený prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Menovitý výkon: | 156 l |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/8dff396c-be2d-496b-a986-307288b586f6/content?locale=de |
| Pevnosť izolácie: | 45 mm |
| Plocha(-y) na ohrev pripojenia: | R 1" |
| Prevádzková teplota: | 95 °C |
| Prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Priemer: | 540 mm |
| Pripojenie na rozvodnú sieť: | R 3/4" |
| Prípojka na pitnú vodu: | R 3/4" |
| Prípojka studenej/teplej vody: | R 3/4" |
| Prítok/spätný tok: | R 1" |
| Rozmer v naklonenom stave cca: | 1270 mm |
| Straty pri udržiavaní tepla: | 56 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Trvalá prevádzková teplota výmenníka tepla: | 110 °C |
| Typ: | AF 150/1M_B |
| Typ izolácie: | foil jacket |
| Vlnitá rúrka s certifikovaným obsahom: | 5 l |
| Výmenník tepla s trvalým prevádzkovým tlakom: | 16 bar |
| Výška: | 1172 mm |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.